|
Persbericht
Vocal group Rock4 presenteert met trots hun eerste DVD Rock4 live at the Pantheon. Niet eerder in de historie van Rock4 is er een DVD registratie van een show gemaakt. Deze DVD is opgenomen in het karakteristieke Pantheon theater in Bonn, in een intieme setting met publiek erbij. De DVD bevat 17 zeer diverse nummers uit de pop- en rockgeschiedenis, a cappella gezongen door Rock4.

Rock4: Luc Devens, Lucas Blommers, Harry Bannoehr, Nico Jacobs - Videostill 'Live at the Pantheon'
2011 is een bewogen en succesvol jaar geweest voor de vier heren van Rock4. In augustus hebben ze na 7 live cd’s hun eerste studio-album Because uitgebracht. Hun muziek is nu online te verkrijgen bij Legal Download en iTunes. Hun theatershow Voices ging in première. De launch van deze DVD brengt 2011 tot een mooi eind.
Een greep uit de nummers die op de DVD staan: Hotel California, Crazy, In the air tonight, Love of my life, Insomnia en Viva la vida. Veel van de gezongen nummers staan in de Top 2000, wat de show zeer afwisselend maakt: van intieme, rustige nummers schakelt Rock4 eenvoudig over naar krachtige up-tempo nummers. Dit maakt de DVD zeer boeiend om te kijken en te luisteren.
Alle arrangementen zijn door Rock4 zelf gemaakt. De heren interpreteren een nummer op hun eigen manier en zorgen ervoor dat de kern bewaard blijft, maar dat het nummer echt de kenmerkende en unieke Rock4 stijl krijgt. Zoals altijd heeft de groep gekozen voor songs die een tijdloos karakter hebben. Nummers die ongeacht het tijdperk gedraaid zullen blijven worden.
Verder zijn op de DVD de nummers Every breath you take, While my guitar gently weeps, God only knows, School, Tubular bells, Mad world, Jeanny, Killer Queen, The show must go on en Hocus Pocus te horen en zien.
De DVD is te koop voor € 18,00 via de website van Rock4.
|