Uitslagen van BALK TOPfestival 2015

 

Hier gaan we dan, dit zijn de officiële ranglijsten van het BALK TOPfestival 2015!

 

Wat betekent deze uitslag voor het volgende festival?

♦ De nrs. 1 en 2 van alle TOPklasses zijn automatisch opnieuw geplaatst in de TOPklasse 

♦ De nrs. 1 en 2 van alle 1e en 2e klasses promoveren naar een hogere klasse 

♦ Alle overige deelnemers moeten weer langs de selectiecommissie

 

Deelname Nederlands KoorFestival (NKF)

♦ De nrs. 1 van de TOPklasse Popkoren en Grote Vocal Groups zijn automatisch geplaatst voor deelname aan de finale van het NKF

♦ De nrs. 2 van de TOPklasse Popkoren en Grote Vocal Groups krijgen een wildcard

 

Bovendien krijgen alle winnaars een gratis arrangement van ChorusOnline!

 

TOPklasse popkoren

1             Just Music

2             Hatikwa

3             Estrellas

4             Switch

5             Song & Relation

6             New Harvest Singers

7             Zanggroep Pabo

8             BinnensteBuiten

 

1e klasse popkoren

1             Whale City Sound

2             AkoorT

3             Swing Coöperation

4             Mainport Barbershop Singers

5             Focus

6             POPenzo

7             Bloom

8             Seaside Rendez Vous

 

TOPklasse grote vocal groups

1             VOÏSZ – winnaars Bert Eerdenprijs

2             Fusion

3             Leeuwenhart

4             Pitch Control

5             Divina

5             Be Sharp!

7             Collage

8             The Amsterdam Vocals

 

1e klasse grote vocal groups

1             The BasZment

2             Tous les Oiseaux d’Europe

3             Vocal Group Utrecht

4             Sjonge Jonge

5             Fem@il

6             Voice Over

7             Flevox

7             Vocal Virus

 

2e klasse grote vocal groups

1             Stacked

2             Quint

3             Des Unique

4             No Romeo’s

5             BANT

5             iSing

7             Jammin’

8             Voix-La!

 

Direct Mics

1             Fontys Jazz Choir – winnaars ZINGmagazineprijs

2             XXL

2             Pangaea

4             VPS Kek

5             Quintella

6             Experience

 

TOPklasse kleine vocal groups

1             La CliQue

2             The Amsterdam Brew

3             Vocal Group Lava

4             Priscilla & The Daltons

4             MJOY

6             Anyway

7             Maat 6

 

1e klasse kleine vocal groups

1             Cigale

2             Kix

3             RITMME

4             Stop Talking

5             About Music

6             Dutch Blend

7             The Wrinkles

 

Open podium

1             DVW

2             All Singers Heerde

3             ZiZo

4             Multiple Noise

5             Vocal Vision

6             Take it Easy

7             Estrade

 

Jeugd

Bij de jeugd is niet met punten gewerkt, maar tot beste groep is uitgeroepen:

Djemm!

Eervolle vermeldingen waren er voor:

Zinge! Teens

Rise Up

Snowe

 

Arrangeerprijs

Deze prijs is ex aequo gegaan naar:

The Amsterdam Vocals – Everything in its right place (Coldplay), arr. David de Geus

en

iSing - Frozen Medley, arr. Marieke van Diepen

 

 

 

Delen: